Witaj na blogu Call&Fly

Witaj na blogu Call&Fly

2653
0
UDOSTĘPNIJ

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że właśnie dziś nastąpił dzień, w którym rozszerzamy działalność naszej firmy o blog. Dlaczego? Gdyż chcemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą, dostarczać ciekawostek oraz ważnych informacji.

Już dziś zachęcamy wszystkich do regularnych odwiedzin na naszym blogu oraz śledzenia firmowych portali społecznościowych. Tam bowiem znajdziecie Państwo najnowsze i najbardziej interesujące wiadomości z naszej branży.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Call&Fly świadczy usługi taksówek powietrznych tzw. Air Taxi. W największym skrócie – zajmujemy się prywatnymi, nierozkładowymi lotami samolotami oraz helikopterami zarówno w Polsce, jak i w Europie. Co ważniejsze, dostosowujemy usługi do planu dnia naszych Klientów!

Jakie korzyści dają podniebne taksówki? Przede wszystkim, Klient otrzymuje możliwość skorzystania z ponad 80 lotnisk i lądowisk na terenie całej Polski nie będąc ograniczonym kilkunastoma lotniskami komunikacyjnymi dla dużych samolotów. Ważniejsze jest jednak to, że Call&Fly zawsze ląduje najbliżej celu podróży. Często są to centra dużych miast, a nawet trawiaste pasy startowe.

Taksówki powietrzne to przede wszystkim szybkość i krótki czas przygotowania. Od przybycia na lotnisko mija maksymalnie 15 minut, zanim koła samolotu oderwą się od pasa startowego. Mało tego, pasażer zawsze przechodzi odprawę w terminalu VIP lub tak zwanych szybkich przejściach. Bagaż? W przeciwieństwie do lotów rejsowych ten jest zawsze pod ręką! Nie ma żadnych restrykcji związanych z przedmiotami zabronionych czy ilością płynów wniesionych na pokład. W Call&Fly zapewniamy również transfer limuzyną bezpośrednio z terminala do samolotu czy helikoptera.

Dzięki nam zakupy w Mediolanie czy romantyczny weekend w Barcelonie jest na wyciągnięcie ręki! Po co czekać w kolejkach i martwić się o to, czy bagaż przejdzie kontrolę. Prywatny samolot eliminuje takie problemy. Grupa znajomych i weekendowy wypad na imprezę. Scenariusz niczym z hollywoodzkiego filmy. Choć dzięki Call&Fly jest na wyciągnięcie ręki.

Najważniejszym aspektem naszych usług jest profesjonalizm oraz dyskrecja. Dlatego podniebna taksówka świetnie sprawdza się, jako element świata biznesu. Dzięki nam zawsze dotrzesz do celu na czas, a co ważniejsze zrobisz to z klasą.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, samolotach i innych aspektach naszej działalności, zapraszamy do śledzenie naszego bloga oraz portali społecznościowe!

Pozdrawiamy!
Call&Fly

UDOSTĘPNIJ
Następny artykułSamolot rejsowy czy charter?

BRAK KOMENTARZY